Сторінка логопеда «Спільна робота вчителя-логопеда і батьків як одна з умов успішної корекційно-виховної роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями»


17 Лютий, 2017

«Спільна робота вчителя-логопеда і батьків як одна з умов успішної корекційно-виховної роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями»

Важливою і невід'ємною частиною роботи з усунення мовних порушень у дітей є тісна взаємодія логопеда і батьків. Мала поінформованість батьків у питаннях патології та корекції мови, недооцінка ними раннього виявлення мовних дефектів і своєчасного впливу на них, помилкові, а часом і шкідливі установки щодо мовлення дітей, говорять про необхідність спільної роботи на всіх етапах корекції. Тому в роботі вчителів - логопедів ПСНВК №10 приділяється велику увагу співпраці з батьками. Допомога батьків обов'язкова і надзвичайно цінна. Тому що, по-перше, батьківське думку найбільш авторитетним для дитини, і, по-друге, тільки у батьків є можливість щодня закріплювати формуються навички в процесі живого, безпосереднього спілкування зі своєю дитиною. Тому важливо свідома участь в цьому процесі батьків.
Батькі є частими гостями на заняттях. Спостерігаючи за роботою спеціаліста вчаться самі здійснювати корекційну роботу із своєю дитиною.
Батькам завжди цікаво ознайомитись з логопедичною роботою  яка проводиться з дітьми кожного дня, бачити зміни які відбуваються х їхніми дітьми . 
0 Коментарі

Всі коментарі

Додати

Залишити свiй коментар