Сторінка музичного керівника Дистанційне навчання !


Дистанційне навчання для учнів 1-4 класів Початкової школи №42 Полтавської міської ради під час карантину

 

 

Шановні батьки та учні!

 

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” з 12 березня до 03 квітня 2020 року у закладах загальної середньої освіти запроваджено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами.

 

     Карантин – це випробовування для всіх: і для вас, і для нас, і для дітей. Проте кожне випробовування відкриває нові можливості. Тому, за рекомендацією Міністерства освіти і науки України, лист МОН від 11.03.2020 № 1/9-154, ми впроваджуємо дистанційне навчання учнів 1 – 4 класів нашої школи.

 

     На сайті нашої школи ви знайдете корисні посилання, теоретичний матеріал з української мови, читання, математики, природознавства та курсу „Я досліджую світ”, для опрацювання під час карантину (В умовах обмеженого часу навчальний матеріал буде доповнюватися поступово).

 

 

     Детальні інструкції для батьків будуть надіслані класними керівниками у viber-групи щодо організації навчання та перевірки навчальних досягнень учнів (через viber та електронні пошти), оскільки кожен учитель обирає ту модель дистанційної комунікації з учнями, яка буде найбільш ефективною для найкращого засвоєння матеріалу дітьми. З будь-яких додаткових питань чи пояснень навчального матеріалу, прохання звертатись до вчителів за контактним номером телефону (або viberу межах робочого часу.

     Прохання, підтримати цей дистанційний діалог на користь дітей.

 

З повагою,

заступник директора школи

з навчально-виховної роботи  Медяник Н.О.


 

 

 

0 Коментарі

Всі коментарі

Додати

Залишити свiй коментар