Правила прийому до ПШ№42 Правила прийому до ПШ №42


30 Листопад, 2017

 ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДІТЕЙ 
ДО   ПШ №42

( дошкільний підрозділ)

Для зарахування дитини в  заклад дошкільної освіти  необхідно зареєструватися на сайті електронної реєстрації.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт «Електронна система реєстрації до закладів дошкільної освіти м. Полтави» https://reg.isuo.org/signup

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайті https://reg.isuo.org/signup.

 Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

          Прийом дітей в дошкільні навчальні заклади здійснюється відповідно до ст. 9, 14 Закону України «Про дошкільну освіту»,  п.п. 6, 7, 8, 9, 10 «Положення про дошкільний навчальний заклад» та основних положень Статуту кожного закладу.
          Прийом дітей до дошкільних навчальних закладів здійснює керівник на підставі:
- заяви батьків або особи, яка їх замінює;
- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;

Порядок оформлення медичної картки дитини (форма 26/о)
У дитячі садки оформляються всі діти, які не мають протипоказань по стану здоров'я. 
Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини. 
Обов'язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, хірурга, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз). 
Дані про профілактичні щеплення (форма № 063/о). 
Проведення планових профілактичних щеплень пропонується завершити не менш, як за 1 місяць до початку відвідування дошкільного навчального закладу. 
Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією. 
Вся документація повинна бути підписана дільничним лікарем, завідуючим педіатричним відділенням. 
Документи повинні бути завірені печаткою закладу, який їх оформляє. 


- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
- свідоцтва про народження дитини.

          Прийом до логопедичних груп ПШ №42

        Прийом до логопедичних груп здійснюється за висновком медико – педагогічної комісії та за направленням отриманим в управлінні освіти

           Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу батьки або осіби, що їх замінюють, знайомляться із статутом  закладу освіти, іншими документами, що регламентують його діяльність. (п. 7  Положення «Про дошкільний навчальний заклад»).

          Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно  наказу Міністерства  охорони здоров'я України  № 434  29.11.2002  та затвердженого цим наказом   примірного «Положення  про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу».

                    Прийом до шкільного підрозділу ПШ №42

здійснює керівник на підставі:
- заяви батьків або особи, яка їх замінює;
- медичної довідки про стан здоров’я дитини;

- свідоцтва про народження дитини.

 

 

Інформація щодо відсутності дитини у дошкільному навчальному  закладі з різних причин

 Діти з ознаками інфекційного захворювання до навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання прийом дітей до закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.

         Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання та довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; (витяг з Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів). За рекомендацією лікарів після тимчасової відсутності  у закладі більше 5 днів, дитина приймається у навчальний заклад з медичною довідкою.

 

Збереження місця за дитиною та відрахування дитини з дошкільного навчального закладу

 Відповідно до п. 11 Положення про дошкільний навчальний заклад  за дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу може бути здійснено (п. 12 Положення «Про дошкільний навчальний заклад»):  

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що   виключає можливість її подальшого перебування в закладі;    

- за бажанням батьків або осіб. які їх замінюють; 

-  у разі несплати без поважних причин батьками або особами. що їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-ох місяців.

  

Що потрібно зробити батькам перед початком відвідування освітнього закладу

         Батьки повинні заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування і життєдіяльності дитини, особливості характеру, і т.д. для ознайомлення вихователя з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.

Також батькам необхідно ознайомитися з Пам'яткою для батьків, познайомитися з майбутнім вихователем і отримати консультацію про особливості адаптаційного періоду.

Як сплачується харчування дитини?

Сплата вноситься в банк по квитанції до 10 числа за місяць на перед. 

Перерахунок оплаченої квитанції з причин хвороби або відсутності дитини здійснюється в наступному місяці.

Батьки надають сплачену квитанцію вихователю.

 
0 Коментарі

Всі коментарі

Додати

Залишити свiй коментар