Новини Карантин


13 Березень, 2020

Карантин: чим зайняти дитину вдома?

    Якщо у вас є до кого на три тижні відправити своє чадо, це чудово. Але якщо ви не можете залишити свою роботу, ваша бабуся захворіла (не дай Боже) чи живе надто далеко, доведеться залишати дітей вдома та придумати для них цікаві заняття.


    Перше, що потрібно, влаштувати школу вдома. Читання цікавих книжок, написання текстів, математика – все це має бути і вдома. Спробуйте зацікавити дитину, щоб вона сама хотіла прочитати ще одне оповідання. Заохочуйте школярів солодощами та не забувайте хвалити, коли ваша дитина прочитає ще один твір чи виконає ще одну задачу.    Не забувайте і про фізкультуру та малювання. Ці улюблені всіма предмети і вдома залишаються актуальними. Прогулянки на свіжому повітрі сприяють зміцненню імунітету, а це вкрай важливо під час карантину. За сезоном вдягайте дітлахів, і декілька годин на день виділяйте на прогулянку. Якщо гуляти ввечері – дитина краще спатиме, а зранку прокинеться бадьорою.

    Якщо ваші діти залишаються вдома на цілий день, запропонуйте їм скласти картину з пазлів, зіграти у настольні ігри чи твістер.

    Ну і найулюбленіше дитяче заняття – перегляд телевізійних програм та мультиків. Не забувайте, що в день дитині можна дивитись телевізор не більше 4 годин і бажано робити часті перерви. Також слідкуйте за тим, що саме дивиться дитина. Нехай це будуть повчальні телепередачі, або цікаві мультфільми.

    І найголовніше, не забувайте про профілактику грипу та застуди, через які ваші діти і залишаються вдома. Заварюйте для них липовий чай, тепло вдягайте, готуйте поживні, вітамінні страви, уникайте спілкування з хворими людьми, часто мийте руки з милом.

   Декілька слів про інтернет-ресурси, які допоможуть замінити дитині онлайн-ігри та соціальні мережі, провести час вдома з користю.

  Kazkar.info – на цьому сайті зібрані казки народів світу, легенди України, вірші, ігри, прислів’я, сценарії дитячих свят. В медіатеці велика кількість мультфільмів, діафільмів, аудіоказок та пісень для різного віку.

  Kazky-svitu.org.ua – велика бібліотека казок всіх часів та народів: читати – не перечитати!

   Abetka-logopedka.org – авторський сайт Юлії Турчиної, поетеси та логопеда з Харькова. Ресурс допоможе малятам попрацювати над дикцією, навчитися правильно і красиво висловлюватися.

    Child-thinking.com.ua – для діток від 6 до 12 років. Сайт «Країна міркувань» створений авторами підручників для початкової школи «Планета міркувань». Тут зібрані завдання на розвиток просторового, логічного мислення, пам’яті, уваги. Також користувачі можуть додати свої завдання.

    YouTube-канал «Освіта дитини XXI століття» – безліч мультфільмів, пісень, відео для дітей будь-якого віку. Створений тернопільським благодійним фондом «MagnetikOne.org» з метою створити єдиний ресурс україномовних розвиваючих відео та мультфільмів.

    Mova.ga – тут ви знайдете велику кількість розділів, присвячених історії української мови, фольклору, правильному, чистому мовленню.

    Потехе час – присвячений різним інтелектуальним розвагам: судоку, кросворди, головоломки, логічні задачі, міні-ігри з інтелектуальним нахилим, яскраві пазли.

    сastle.pri – сайт, де зібрані цікаві ігри з математики для 1-5 класів. Батьки також знайдуть для себе багато цікавого.

    stellarium.org – імітатор планетарія, відмінний сайт для всіх, хто цікавиться астрономією.


ПАМ’ЯТАЙТЕ:

чим би не займалась Ваша дитина, головне - БЕЗПЕКА!0 Коментарі

Всі коментарі

Додати

Залишити свiй коментар