Методична скарбничка Педагогічна рада


23 лютого 2016 р. в ПСНВК №10 пройшла тематична педагогічна рада  «Оздоровчі технології як засіб оптимізації фізкультурно – оздоровчої роботи».

 Порядок денний:

 

1. Виконання рішень попередньої педради. (інформація).

2.Забезпечення науково-методичного супроводу фізичного виховання та оздоровлення дітей. (огляд-презентація)

3. Впровадження інноваційних оздоровчих технологій в освітній процес. (Презентація, доповіді з досвіду роботи)

4. "Від руху до здоров'я". Психологічний аспект проблеми. (психологічна гра).

5. Результати конкурсу-огляду на краще фізкультурне обладнання виготовлене власноруч (нестандартне фіз. обладнання). (виставка)

6.Фізіологічна (біологічна готовність дитини до шкільного навчання). Наступність в роботі вихователя і вчителя з питання фізкультурно – оздоровчої роботи.» (обговорення)

 7. Творчий портрет педагогів, що атестуються .

8. Організація відпочинку дітей в літньому пришкільному таборі.

 

Педагогічна рада – пройшла у вигляді професійного діалогу, коли педагоги дійсно радяться, а не „засідають”, рада  викликала бажання здійснити окреслене, підтвердила впевненість педагогів у правильності дій направлених на зміцнення здоров’я дітей.

 Педагоги обговорили питання підвищення професійної майстерності працівників, розвитку їхньої творчої ініціативи, впроваджен­ня у навчально - виховний процес досягнень науки і передово­го педагогічного досвіду.

 

Кожен педагог представив власноруч  зроблене фізкультурне обладнання, продемонстрував як саме його можна використовувати.  

0 Коментарі

Всі коментарі

Додати

Залишити свiй коментар